395918

FIGURER, 1 par, grön sten, Kina, sent 1900-tal.

Figurer, 1 par, grön sten, kina, sent 1900-tal.

Fohundar. Längd 15 cm.

Smärre repor.

Utropspris
1 500 SEK
Rekommendationer