Konst Grafik
400970

Jack Lembeck

(USA, Född 1942)

JACK LEMBECK, färglitografi, signerad och daterad 1982.

Komposition. Bladstorlek 102 x 75 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
3 000 SEK