VINKYLARE, vitmetall, WMF, 1900-talets första hälft.

Rund form. Snäckformade hänklar. Hamrad botten. Pärlstavsdekor. Höjd 20, diameter 23cm.

Smärre bruksslitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK