Robert de Audenaerde

(Belgien, 1663-1743)
Robert de Audenaerde
(Belgien, 1663-1743)

ROBERT DE AUDENAERDE, kopparstick. Efter Andrea Mantegna. Signerad R.VA i plåten.

Caesars triumf. Plåt 6 i en serie av 9. Bildstorlek 38 x 44.

Slitage, fläckar. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 800 SEK