GRAFIKPORTFÖLJ, 6 st, bl.a. Madeleine Pyk och Olle Bonniér, signerade och numrerade, utgivet av KRO, 1992.

Innehåller:
Lennart Aschenbrenner, "Provence"
Olle Bonniér, "Glädjesång"
Brita Molin, "Skuggspel"
Helmtrud Nyström, "Lösa Förbindelser"
Madeleine Pyk, "Förförelse"
Kjell Strandqvist, "Charm".

Något varierande bladstorlekar, bl.a. 70 x 49,5 och 52 x 71,5 cm.

Oramade. Ej genomgånget.

Utropspris
3 000 SEK