LJUSSTAKAR, ett par, FAT och JARDINIERE, försilvrad metall, WMF, 1900-talets första hälft.

Ljusstakar höjd 15 cm, fat längd 30 cm, jardiniere längd 26 cm.

Slitage på försilvringen. Nagg på glasinsatsen.

Utropspris
1 500 SEK