HANDVÄSKA, lammskinn. Balenciaga.

Modell av Giant, med beslag GSH (Giant silver hardware). Ljus lila, invändigt med 3 separata fack. Axelrem samt löst hängande spegel. L 43, H ca 28. Märkt Balenciaga, Made in Italy samt nummer 3464445011 502752.

Bruksslitage, möjligen saknas någon hängande frans.

Proveniens

Inköpt 2010 på ABCD, Malmö.

Utropspris
5 000 SEK