VÄSKA, axelremsväska, Longchamp.

Brun axelremsväska i läder med detaljer i gulmetall.
En ficka.
Märkt med logo, "LONGCHAMP PARIS" samt med numrerad etikett.

Bredd 25,5 cm, höjd 25 cm, djup 10 cm.

Märkbart slitage.

Utropspris
120 EUR