MAGASIN, "Aspen: Magazine in a Box: Vol. 1 No. 3", designad av Andy Warhol och David Dalton, från december 1966.

Ej komplett. Innehåller bland annat "Music, Man, That's where it's at!", "12 paintings from Powers collection", "Exploding Plastic Inevitable", "Underground Movie flip book", "Homeward Bound". Fodralets mått 31 x 23.

Skivor saknas bland annat. Ej fullständigt genomgången. Slitage. Skador på fodral. Veck. Gulnad.

Utropspris
1 500 SEK