Christian Dior

(Frankrike, Grundat 1945)
Christian Dior
(Frankrike, Grundat 1945)

VÄSKA, axelremsväska, Christian Dior.

Variant av Lady Dior med axelrem. Quiltat läder och detaljer i gulmetall. Fodrad.
En dragkedsförsedd ficka.
Märkt "Christian Dior PARIS" samt "Christian Dior PARIS" på numrerad etikett.

Bredd 28 cm, höjd 24 cm, djup 12,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
200 EUR