VÄSKA, axelremsväska, Christian Dior.
Variant av Lady Dior med axelrem. Quiltat läder och detaljer i gulmetall. Fodrad.
En dragkedsförsedd ficka.
Märkt "Christian Dior PARIS" samt "Christian Dior PARIS" på numrerad etikett.
Bredd 28 cm, höjd 24 cm, djup 12,5 cm.
Smärre slitage.