HÖG HATT med HATTASK, tidigt 1900-tal.

Hatten märkt NS Stelander, Norrköping. Initialer FA Ferdinand Ahlström. Hattask, läder, höjd 25 cm.

Hattask med fuktskador.

Utropspris
1 500 SEK