Carlos Cruz-Diez

(Venezuela, Född 1923)
Carlos Cruz-Diez
(Venezuela, Född 1923)

CARLOS CRUZ-DIEZ, färgserigrafi, signerad och numrerad EK/D, 40/101, daterad -71.

Geometrisk komposition. Bildstorlek ca 46 x 45.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
5 000 SEK