BESTICKSERVIS, 81 st, "Creation Peter", 1900-talets andra hälft.

Nysilver, rostfritt stål samt svärtade skaft i träimitation. 4 teskedar, 5 uppläggningsbestick, 11 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar, 16 matgafflar, 15 matknivar, 5 matskedar, 6 bordsskedar, 7 efterrättsskedar.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK