MAPP, "Industrilandskap, Norrköping", av Sixten Haage, Lennart Iverus och Svenrobert Lundqvist.

9 signerade etsningar och torrnålsgravyrer. 31/150.

Obetydligt slitage.

Utropspris
1 500 SEK