VÄSKOR, 2st, Burberry och Calvin Klein, den senare 2012.

Brunt läder. Rutigt innerfoder av textil. Innerficka. Reglerbar axelrem. Längd 22 cm. Textil och brunt skinn, innerfoder i textil, två fack, längd 23cm. Axelrem i brunt skinn och länk i gulmetall, längd 119cm.

Burberry med slitage. Calvin Klein med mindre bruksslitage.

Proveniens

Inköpt på Calvin Klein i New York.

Utropspris
1 700 SEK