WASSILY KANDINSKY, efter, färglitografi, signerad i trycket och numrerad 59/400.
”Etude pour sur blanc II, 1922". 37x50 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
450 EUR