Smycken
431353

BERLOCKARMBAND, BROSCH SAMT HÄNGE, gulmetall, Salvador Dali, 1900-talets sista kvartal.

Hänge samt brosch märkta med monogram, höjd 3,5. Berlockarmband med tre berslocker varav en märkt SALVADOR DALI PROMO PARFUMS, längd 18 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
1 200 SEK