ASKAR, 4 st, tenn, GAB, Guldsmedsaktiebolaget, Stockholm 1934.

Tenn, lockknopp av svärtat trä, runda och ovala. Långd ca 7,5- 22,5 cm.

Repor. Bucklor. På den stora asken har en lödning, på locket, släppt.

Utropspris
2 000 SEK