Fodrad väska i svart croco-mönstrat läder med top handle-handtag och detalj i metall.
En dragkedsförsedd ficka.
Märkt med logo, "LONGCHAMP" samt med numrerad "LONGCHAMP 1948"-etikett.
Bredd 38 cm, höjd 28 cm, djup 14 cm.
Slitage.