Konst Grafik
437756

Emma Hartman

(Sverige, Född 1974)

EMMA HARTMAN, färglitografi, signerad o numrerad 182/190.

"Submerge". Bladstorlek 70 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 500 SEK