Christian Dior

(Frankrike, Grundat 1945)
Christian Dior
(Frankrike, Grundat 1945)

VÄSKA, aftonväska, Christian Dior.

Top handle väska i svart monogramcanvas med "CD"-märkta detaljer i metall.
En dragkedsförsedd ficka.
Märkt "Christian Dior PARIS" på numrerad etikett.

Bredd 23,5 cm, höjd 14 cm, djup 10,5 cm.

Små fläckar i fodret, bruksslitage på lädret.

Utropspris
200 EUR