440913

ARMBAND, förgyllt silver, 1800-tal.

Ciselerad dekor. Röda cabochonslipade granater. Genombruten form. Reglerbar längd, största måttet ca 21 cm.

Visst ytslitage. Smärre repor.

Utropspris
1 500 SEK