JACQUES VILLON, efter, litografisk affisch, 1957.

"France/La Lorraine/Metz: Vitraux de la cathedrale". Mourlot. Bladstorlek ca 100 x 62,5 cm.

Smärre veck och kant slitage. Ej ramad. Har varit rullad.

Utropspris
1 200 SEK