SKRIN, lackarbete, signerad Grischin (Гришин), Sovjetunionen 1950-tal.

Vår i sagoskogen. Storlek 20,5x14 cm, höjd 6 cm.

Slitage, färgbortfall.

весна в царстве берендеев из сказки снегурочка островского

Utropspris
150 EUR