SKRIVSTÄLL, tenn, mästarstämpel M.I, Belgien/Holland 1700-talets slut.

Rektangulär form. Bläckhorn samt sandströare, nertill låda. Storlek 13,5x9 cm. Höjd 10,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skador.

Utropspris
200 EUR