BESTICKUPPSÄTTNING, 131 delar, nysilver, GAB, modell Wasa.

12 matknivar med rostfria blad (längd 25,5 cm). 24 matgafflar. 20 matskedar. 6 knivar med rostfria blad (längd 24,5 cm). 12 bordsgafflar. 30 bordsskedar. 8 ostknivar. 10 kaffeskedar. 3 mockaskedar. 2 såsslevar. 1 kompottsked. 2 sillgafflar. 1 marmeladsked.

Repor. Visst bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK