PARTI PORSLIN, 4 delar, Marianne Westman, Rörstand modell Picnic och Pomona 1950-tal.

Bestående av karotte med handtag, diameter 20 cm, skål, triangulär, längd 21 cm, skål, diameter 17 cm samt skärbräda, längd 36,5 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
1 600 SEK