Smycken
452680

ARMBAND, silver. Mellanöstern 1900-talets första hälft. Vikt 65,5 g.

Bredd ca 3,5 - 5 cm, storlek ca 16 cm.

Bruksslitage, reparationer.

Utropspris
100 EUR