Bricka i teak med tillhörande fyra glasskålar samt skål i teak. Glasskålarna märkta "MADE IN DENMARK".
Brickans längd 39 cm, längd på glasskålar 9,5 - 16 cm, diameter för teakskål 26 cm. En extra skål medföljer.
Bruksslitage, fläckar, repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.