ALEX ROSS. Polyresin. Skulptur. Ed 132/305.

"Spider Woman" H 38 cm. B 43,5 cm. D 26,5 cm.

Obetydligt slitage och nagg.

Proveniens

Alex Ross Collection.

Skulpterad Adam Bean, utgiven av Upper Deck Entertainment.

Utropspris
8 000 SEK