Smycken
456641

COLLIER samt ÖRHÄNGEN, ett par, silver samt corall, 1900-talets andra hälft.

Collier, längd 54 cm. Örhängen med krok, höjd 6 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

286. Bertil Brisborg, bordslampor, ett par, modell "32027", Nordiska Kompaniet 1940-50-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK