ELDHUNDAR, 1 par, gjutjärn och mässing, 1800-/1900-tal.

Avslut av mässing. Gjutjärn med stämpel RIV 41. Längd 40. Höjd 22 cm.

Slitage. Repor och märken.

Utropspris
3 000 SEK