VÄSKA, Chanel.

VÄSKA, Chanel.

Vit quiltat lammskinn, silverfärgad länk med skinnband samt silverdetaljer vid axel. Silverlås märkt "CHANEL". Fodrad i vit chanel-märkt tyg. Ett stort fack på insidan samt två mindre varav en med dragkedja. Märkt "CHANEL, made in France". Numrerad. Höjd ca 16 cm. Bredd ca 26 cm. "Carte d'authenticité" medföljer.

Bruksslitage. Fläckigt foder.

Proveniens

Inköpt i Barcelona.

Utropspris
2 000 SEK