Smycken
460176

ARMRING, 18k guld och stål, "B.Zero", Bulgari, Italien, ca2008.

18k rödguld och stål, märkt "Bulgari Bulgari" på båda sidor. Omkrets 19cm. Box och ytterkartong medföljer.

Slitage.

Proveniens

Enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet i Stockholm.

Utropspris
7 000 SEK