VÄSKA, baguette, Burberry.

VÄSKA, baguette, Burberry.

Handväska i Nova Scotia-canvas med detaljer i vinrött läder samt "BURBERRY"-märkt metall.
En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt "BURBERRY LONDON" på numrerad etikett.

Bredd 27 cm, höjd exklusive axelrem 13 cm, djup 5,5 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
150 EUR