VÄSKA, Coach.

VÄSKA, Coach.

Beige monogramcanvas, detaljer i mörktbrunt läder samt vitmetall. Två innerfack samt en dragkedsförsedd ficka. Märkt "Coach" och numrerad på läderetikett samt på läderplakett i ked.
Dustbag
Längd 30 cm, höjd 25 cm, djup 10 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
180 EUR