PARTI LEKSAKER, ca 10 delar, Tyskland och Japan, 1800/1900-tal.

Bl.a celluloiddocka, Japan. Höjd 22,5 cm. Litograferad hink, Tyskland. Höjd 15 cm. Diameter 14,5 cm. Trumma, höjd 12, diameter 13 cm.

Bruksslitage, skador. Ej fullständigt genomgånget.

Utropspris
2 500 SEK