BRICKA, plåt, omkring sekelskiftet 1900.

Oval, svartlackerad med dekor av ekblad med ekollon. Längd 60 cm.

Bruksslitage, skav, bucklor samt repor

Utropspris
1 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?