FICKPLUNTA, AB Alvergård och Co, omkring 1900-talets mitt.

Mässing med läderklädsel. Titel "Kamraten - Bacchus" i guldsnitt. Numrerad 424. Höjd 14, bredd 11cm.

Bruksslitage. Repor. Läder med skador.

Utropspris
1 500 SEK