AFTONVÄSKA, Silver, ca 1920 tal. Vikt ca 134g.

Lås med blåa glasstenar. Höjd ca 20 cm, bredd ca 14cm.

Bruksslitage. Skador, väska släpper i fästet. Större hål på sidorna.

Utropspris
1 500 SEK