PARTI GRAFIK 4 st, bl a Igael Tumarkin, signerad och numrerad 39/55

Igael Tumarkin, Olle Svanlund, Hans Larsson. Oramade, bladstorlekar mellan 42x30 cm och 76x56 cm.

Mindre hanteringsmärken, foxing, gulnat papper

Utropspris
1 500 SEK