RYGGSÄCK, Mulberry
Mörkbrunt (svart) skinn, fodrad med scotchgraintyg. Invändig ficka med dragkedja. Märkt med numrerad och logoförsedd platta, "Mulberry Company, Made in England" etikett i läder, samt "Fabriqué en Angleterre". Bredd 30, höjd 31 cm.
Bruksslitage, skav.