Madeleine Pyk – en samling F769

Bigert & Bergström (Mats Bigert, Lars Bergström)

(Sverige)
(Sverige)

BIGERT & BERGSTRÖM (MATS BIGERT, LARS BERGSTRÖM), objekt, stämpelsignerad, numrerad 4/6 samt daterad 1994.

"Storm". Ca 43,5 x 63,5 utan ram.

Ej examinerad ur ram. Invändigt en del lös.

Utropspris
6 000 SEK