Konst Grafik
476204

William Scharff

(Danmark, 1886-1959)

WILLIAM SCHARFF, litografi, signerad och daterad i trycket 1918.

Komposition, 51 X 67.

Mittveck, ej examinerad ur ram.

Utropspris
2 000 SEK