VAS, 1584, samt FIGURIN, 3539, porslin, Royal Copenhagen, Danmark 1900-talets senare hälft.

Vas med dekor av fjäril på blommande kvist. Höjd 11,5 cm.
Flicka med docka. Höjd ca 14 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
150 EUR