Marten de Vos

(Flandern, 1532-1603)
Marten de Vos
(Flandern, 1532-1603)

MARTEN DE VOS, efter, 2 st, kopparstick, 1600/1700-tal.

Articoli Del Credo samt pastoralt motiv. Bildstrl. ca 17x25 -21x27.

Mörknat papper, slitage och genomgående mittveck på ett av bladen, fläckar, slitage.

Utropspris
2 000 SEK