COWBOYSTÖVLAR, Sendra, storlek 41

Ljust ormskinn med lädersula. Stämpelmärkta "Sendra Boots made in Spain". Enligt märkning storlek 41

Bruksslitage, ställvis hårdare slitage

Proveniens

Micael Bindefeld

Utropspris
1 500 SEK