VÄSKA, Loewe.

VÄSKA, Loewe.

Beautybox i canvas med detaljer i läder och metall. Två innerfickor och plats för fyra flaskor.
Märkt "Loewe 1846".
Nyckel medföljer.

Bredd 30 cm, höjd exklusive handtag 19 cm, djup 17 cm. Nyckel finns.

Repor, slitage.

Utropspris
200 EUR