ANDERS ZORN, etsning, "Lots", 1919, signerad i blyerts.

Badande par. Plåtstrl. 17,8x12 cm

Gulnat blad. Smärre ytsmuts.

Karl Asplund, 1920, #285
Hjert & Hjert, 1980 #286
Sven Lidbeck, 2007 #285

Utropspris
6 000 SEK