Den ena med motiv av William Shakespeares komedi "Tree gentlemen of Verona". Den andra efter Georg Siegmund Facius verk "Mr West and Family". Bildstorlek ca 44 x 59 respektive 51 x 65 cm.
Slitage, repor och märken. Veck. Gulnad och skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.